о нас

грузоперевозки по КиевуНаші фахівці здійснюють вантажні перевезення по Києву і області. Зокрема, ми надаємо квартирний, офісний або промисловий переїзд, здійснюємо послугу вантажного таксі, а також маємо можливість реалізувати перевезення великовагових або великогабаритних вантажів, різних предметів мистецтва та інших об’єктів, що вимагають особливої акуратності.

Значний досвід роботи і високий професіоналізм всіх співробітників дозволили нам виробити власну схему надання послуг. На першому місці для нас стоїть повагу наших клієнтів і особистісний підхід до кожного з них. Ми уважно стежимо за якістю виконуваних послуг та оперативністю. Наші співробітники вміють грамотно здійснювати оцінку майбутньої транспортування, підбирають авто, пакувальний матеріал, шлях слідування, щоб процес перевезення був найбільш оптимальним і оперативним. У нашому розпорядженні особистий автопарк машин різної вантажопідйомності.

Ціна на наші послуги приємно здивує наших потенційних клієнтів. Так ціна на вантажоперевезення починається від 110 гривень за годину. Послуга вантажників від 60 гривень за годину.

грузчики КиевВ нашому штаті працюють тільки кваліфіковані вантажники, здатні не тільки переносити майно, а також здійснювати роботи по монтажу і демонтажу різної складності. Крім цього, для нас дуже важливо дотримуватися співвідношення якості нашого сервісу і його вартості. З кожним днем ми удосконалюємося і стаємо краще, залишаючи при цьому ціни на прийнятному рівні.

Переконайтеся в цьому самі, зателефонуйте прямо зараз або залиште свій номер у поле форми «Замовити дзвінок» і отримаєте безкоштовну консультацію щодо Вашого переїзду.
Pereezd.kiev.ua — надійний і перевірений часом перевізник.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!